EliStudio Salon Masażu

Warszawa, ul. Bracka 18 lok 46

Masaż klasyczny- Classic energy
masaż klasyczny to najpopularniejsza technika masażu. Polega na głaskaniu, rozcieraniu, oklepywaniu i ugniataniu. Masaż klasyczny odpręża, relaksuje i rozluźnia mięśnie.
30min - 100zl
1h - 190zł
1,5h - 270zl
masaż sportowy- Deep power
Masaż sportowy jest intensywnym masażem, uwalniającym zmęcznie które może być skutkiem intensywnej aktywności fizycznej. 
1h -199zł
1,5h - 290zl
Masaż relaksacyjny Ritual of Harmony
Masaż Relaksacyjny przy użyciu technik lomi lomi,odprężający, rozluźniający.
1h - 180zl
1,5h - 250zl
Hard work -masaż modelujący
Masaż hard work,masaż całego ciała(dane partie ustalane indywidualnie) jest to Mix technik - masażu manualnego,szybkie głębokie ruchy rozgrzewające - masażu bańką chińską,Dzięki podciśnieniu, wywołanym przez zassanie skóry, bańki chińskie poprawiają krążenie krwi oraz limfy, zabieg wspomaga rozbijanie lipidów, co skutecznie przyspiesza proces lipolizy. Poza tym masaż bańka chińską na cellulit doskonale wspomaga proces usuwania toksyn i nadmiaru wody i sprawia, że skóra staje się bardziej napięta sprężysta i jędrna. - drenaż limfatyczny, zapobiega chorobom wynikającym z obrzęków zastoinowych, zapalnych, onkotycznych i chłonnych Połączenie tych technik daje efekt ujędrnienia,wyszczuplenia oraz pozbycia się cellulitu.Opcje- nogi,boczki,plecy oraz brzuch z czego brzuch bańką chińską jest masowany na napięciu izometrycznym co daje dodatkowy efekt wzmocnienia mięśni brzucha oraz pozbycia się nadmiaru tłuszczu na brzuchu.
1h- 180zl
1,5h - 250zl
Masaż leczniczy

Masaż w którym stosowane są techniki terapeutyczne, tkanki głębokie, punkty spustowe, uwalnianie emocji.

1h - 199zł

1,5h - 290zł

improve enegy flow- masaż gorącymi kamieniami
Masaż gorącymi kamieniami działa fizjoterapeutycznie. Przywraca sprawność uszkodzonym narządom, a jednocześnie sprzyja wypoczynkowi i regeneracji. Jego działanie sprowadza się do łagodzenia wszelkiego rodzaju bólów mięśniowych i bólów związanych z napięciem nerwowym. Świetnie wspiera układ krążenia, poprawiając jego funkcjonowanie.
 1h - 190zl
1,5h - 250zl

MASAŻ KOBIDO

Masaż Kobido to głeboki masaż wykonywany na powierzchni skóry twarzy. Wywodzi się on z tradycyjnych chińskich założeń medycznych. Wykonywane ruchy powolne mają za zadanie zrelaksować i odprężyć masowaną osobę, natomiast szybkie, zdecydowane i głębokie mają pobudzić skórę oraz produkcję składników niezbędnych do uzyskania efektu liftingu.

1h - 260zł


MASAŻ KOBIDO PREMIUM
Masaż Kobido wzbogacony o zabieg krioterapii estetycznej twarzy. Krioterapia odświeża, odmładza skórę twarzy. Pobudza skórę do produkcji kolagenu oraz elastyny. Przywraca młodzieńczy wygląd twarzy.
1h30min - 350zł

Masaż Kobido z elementami Zoga face
1h 30min - 350zł

MASAŻ DLA DWOJGA
Do wyboru masaż klasyczny bądź relaksacyjny.
W wyborze odpowiedniego masażu może pomóc na miejscu nasza terapeutka.
1h - 360zł
1,5h - 500zł

2h - 600zł
MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI D:A DWOJGA
1h30min - 520zł

MASAŻ KOBIDO DLA DWOJGA
1h - 460zł

Zoga FACE
Masaż ZOGA To rodzaj zaawansowanego masażu likwidującego napięcia mięsniowo-powięziowe w obrębie twarzy, głowy oraz dekoltu. Przywraca symetrie twarzy, modeluje i niezwykle efektownie odmładza. Polecany również jako remedium na przewlekłe bóle głowy oraz bruksizm. Terapia spersonalizowana do potrzeb klienta.

1h30min - 350zł

Maderoterapia
Maderoterapia to holistyczna metoda pracy z ciałem łącząca manualny drenaż limfatyczny z intensywnym masażem za pomocą specjalnych, anatomicznie zaprojektowanych drewnianych narzędzi. Masaż jest bardzo intensywny i daje rewelacyjne efekty wyszczuplania i wygładzenia
1h - 199zł
1.5h - 290zł

Terapia wisceralna
Terapia narządów wewnętrznych jest pracą nad ruchomością danego narządu trzewnego. Manipulacje wisceralne są aplikowane w celu przywrócenia równowagi między strukturą a funkcją danego narządu trzewnego oraz narządem ruchu.
1h - 250zł

masaż balijski
1h - 180zł
1,5h - 250zł

Masaż dla kobiet w ciąży
1h - 190zł